KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16253384
nr 1625 3384
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 97/100. Bildmått: 6x5,5, yttermått inklusive ram: 12,5x12,5
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:15:15
100 kr
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson